Jak se registrovat

Jak se registrovat

Na registraci se dostanete odkazem "Registrace", který najdete pod přihlašovacím boxem na pravé straně. Celý proces probíhá ve třech krocích a je nutné mít vlastní emailovou schránku a ověřit, že patří Vám.

1. Vytvoření zákaznického účtu

Nejprve klikněte na odkaz registrace, dostanete se do formuláře, kde máte na výběr registrovat firmu nebo soukromou osobu.

Zvýrazněná pole jsou povinná, pokud nebude nějaké pole vyplněno správně, budete na to upozorněni a dokud nebude chyba odstraněna registrace nebude provedena.

V rámci registrace máte možnost zvolit, zda od nás v budoucnu chcete odebírat novinky o nových produktech, akčních nabídkách nebo o našich službách. I když zvolíte "ano" můžete později tuto volbu změnit.

K odeslání správně vyplněného formuláře je nutné ještě správně opsat obrázek na konci formuláře, chráníme se tak proti různým spam robotům, kteří by chtěli napadnout naše stránky.

Zavazujeme se, že veškeré získané údaje o Vás nebudeme poskytovat žádným třetím osobám nebo je jakkoli zvěřejňovat. Údaje slouží pouze pro naše interní potřeby (vystavení faktury), budou použity v souladu s obecně závaznými právními předpisy (zejména zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů).

2. Ověření pravosti emailu

Po správně vyplněné registraci je Vám odeslán e-mail s osobními údaji a s vygenerovaným odkazem pomocí něhož svůj účet aktivujete. Kliknutím na odkaz v e-mailu bude ověřeno, že emailová schránka patří Vám. Tento krok je jen snaha snížit objednávky objednané na cizí osoby nebo za jiným účelem než je odběr zboží. Pokud dojde ke správné autorizaci můžete se přihlásit na svůj účet a objednávat zboží. Účet je u nás uložen a v budoucnosti se již registrovat není třeba. Ve svém profilu můžete zadávat reklamace, komunikovat s jinými uživateli pomocí diskusí pod svým jménem, sledovat stav objednávek, faktur, nastavovat své oblíbené položky, hlídacího psa na zboží a provádět další akce.

3. Co když jsem zapomněl heslo a přístupové jméno?

Pokud po delší době již nevíte nebo jste zapomněli své heslo stačí si pamatovat emailovou adresu, kterou jste zvolili pro komunikaci. Pomocí funkce zapomenuté heslo, kam se dostanete odkazem pod přihlašovacím boxem, si můžete nechat vygenerovat hesla nová a všechny přístupové údaje budou odeslány na Vámi vybraný emailový účet.

Při registraci prosím pozorně zkontrolujte své fakturační údaje, náš obchod komunikuje s dalšími ekonomickými systémy, jako je účetnictví a proto nelze později tyto údaje měnit, pouze se registrovat znovu.

Prodavač OnLine

Nejste si jisti jak správně vybrat? Potřebujete poradit? Máte problémy s nákupem či registrací? Napište nám, zavolejte nebo využijte tohoto formuláře! Jsme tu pro Vás! Vaše dotazy zodpovíme jak nejrychleji to bude možné.

:
nebo
:
^ Prosím, nezapomeňte před odesláním odkliknout, že nejste robot!
Na dotazy Vám bude odpovídat:
Prodavač OnLine
Erika Hanzlová
+420 774 590 626
Rádi odpovíme na Vaše dotazy a objednávky vždy od pondělí do pátku mezi 8 - 17 hodinou. Jsme tu pro Vás!