O nás

DK-obchod je moderní a dynamicky stále se rozvíjející e-shop (maloobchod, velkoobchod), který nabízí široký sortiment nábytku z masivu se zaměřením především na postele, matrace, skříně, komody a mnoho dalšího nábytku ze dřeva.

Internetový obchod jsme začali provozovat od září 2007. Stále pro Vás přidáváme nové položky a denně aktualizujeme jejich ceník. Naší prioritou je udělat maximum pro spokojenost našich zákazníků v daném oboru. Jsme připraveni neustále rozvíjet tento obchod, dle Vašich požadavků. Pro velkoodběratele máme nachystané výrazné množstevní slevy.

Průběžně zvěřejňujeme výhodné akce a nabídky.

Výroba nábytku

Naše firma působí na trhu již 18 let, její hlavní činnost doposud byla výroba nábytku. Za tuto dobu jsme získali dlouholeté zkušenosti a kvalitní dodavatele zejména v oblasti nábytku z masivu.

 

Pokud máte nějaké přání nebo stížnosti dejte nám o tom prosím vědět na emailu info@dk-obchod.cz nebo pomocí formuláře na konci stránky. Jsme připraveni odpovídat na Vaše dotazy každý den.

 

Přejeme Vám příjemný nákup

DK-obchod.cz

Prodavač OnLine

Nejste si jisti jak správně vybrat? Potřebujete poradit? Máte problémy s nákupem či registrací? Napište nám, zavolejte nebo využijte tohoto formuláře! Jsme tu pro Vás! Vaše dotazy zodpovíme jak nejrychleji to bude možné.

:
nebo
:
^ Prosím, nezapomeňte před odesláním odkliknout, že nejste robot!
Na dotazy Vám bude odpovídat:
Prodavač OnLine
Erika Hanzlová
+420 774 590 626
Rádi odpovíme na Vaše dotazy a objednávky vždy od pondělí do pátku mezi 8 - 17 hodinou. Jsme tu pro Vás!