Vysoká buková komoda II - Doryda
Kód: DKRIIDetailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komody do obýváku |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905817950980 |
| Celková délka podél zdi: | 156,5 cm |
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | Masiv Buk |
| Celková výška: | 145 cm |
| Celková hloubka: | 40 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.





