Bukový konferenční stolek II - Doryda
Kód: DKIISouvisející produkty
Detailní popis produktu
Moderní konferenční stolek - masiv buk
Stolek je vyroben ze 100% masivu buk. Povrch je upraven olejem v odstínu tabáku, což mu dodává přírodní a elegantní vzhled.
Odolnost a dlouhá životnost je zaručena díky výrobě z kvalitního bukového masivu.
Disponuje praktickým úložným prostorem skrytým za frézovanými výklopnými dvířky a otevřenou policí.
Minimalistické nohy poskytují stabilitu a styl. Moderní provedení se hodí do každého obývacího pokoje.
Parametry
- Šířka - 118 cm
- Výška - 45 cm
- Hloubka - 70 cm
- Výška nohou - 12 cm
- Hmotnost - 40 kg

Montáž
Konferenční stolek dodáváme v sestaveném stavu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konferenční stolky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905842632066 |
| Celková délka podél zdi: | 118 cm |
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | Masiv Buk |
| Celková výška: | 45 cm |
| Celková hloubka: | 70 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Konferenční stolek Orlando 120x75 cm - dub přírodní
Na objednávku 1-2 týdny
12 887 Kč
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Konferenční stolek Orlando 100x100 cm - dub přírodní
Na objednávku 1-2 týdny
13 467 Kč
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Konferenční stolek Verto
Na objednávku 3-4 týdny
6 722 Kč
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Elegantní konferenční stolek Polka
Na objednávku 3-4 týdny
6 285 Kč
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Konferenční stolek Linze
Na objednávku 3-4 týdny
6 578 Kč
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Dubový konferenční stolek Fende 110x70 cm
Na objednávku 8-12 týdnů
8 718 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




