Rohový psací stůl s komodou Iwo II
Kód: IWOII
Barva: Bílá/dub Artisan
Na objednávku 1-2 týdny
| IWOII
EAN: 5905036442112
Můžeme doručit do:
20.4.2026
6 409 Kč
5 297 Kč
bez DPH
6 409 Kč
5 297 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské stoly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Celková délka podél zdi: | 135 cm |
| Barva: | Hnědo-černá, Hnědo-bílá, Hnědo-šedá |
| Materiál: | Laminovaná deska |
| Hloubka: | 65/115 cm |
| Výška: | 76,2 cm |
| Hmotnost: | 61 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář




