Rozkládací křeslo Norm 1 s úložným prostorem - zelené Kronos 14
Kód: NO4Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Křesla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Celková délka podél zdi: | 90 cm |
| Barva čalounění: | Zelená |
| Provedení: | Křeslo |
| Rozkládací: | Ano |
| Úložný prostor: | Ano |
| Celková hloubka do prostoru: | 97 cm |
| Celková výška: | 85 cm |
| Hloubka sedáku: | 60 cm |
| Výška sedu: | 37 cm |
| Spací plocha: | 196x80 cm |
| Celková nosnost: | do 125 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář









