Šatní skříň se zrcadlem a posuvnými dveřmi Castello - 120 cm
Kód: 54776/BSouvisející produkty
8 034 Kč
6 640 Kč
bez DPH
Barva: Bílá/Černá
Na objednávku 1-2 týdny
| 54776/B2
EAN: 5905036458229
Můžeme doručit do:
21.4.2026
8 034 Kč
6 640 Kč
bez DPH
8 034 Kč
6 640 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šatní skříně se zrcadlem |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Celková délka podél zdi: | 120 cm |
| Barva: | Bílá, Bílo-černá, Černá |
| Druh dveří skříně: | Posuvné dveře |
| Materiál: | Laminovaná deska |
| Zrcadlo skříně: | Se zrcadlem |
| Celková výška: | 200 cm |
| Celková hloubka: | 58 cm |
| Hmotnost: | 99 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář





