Boxspring Silver - hnědá
Kód: 27309/160/NESouvisející produkty
22 924 Kč
18 945 Kč
bez DPH
20 028 Kč
16 552 Kč
bez DPH
22 924 Kč
18 945 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Postele boxspring |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Barva čalounění: | Hnědá |
| Nosnost postele: | Nosnost do 300 kg |
| Rozměry: | 160x200 cm, 180x200 cm |
| Matrace: | Matrace jsou součástí |
| Úložný prostor: | S úložným prostorem |
| Výška: | Zvýšená výška ložné plochy |
| ? Výška ložné plochy: | 56 cm, 60 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář






