Čalouněná postel s úložným prostorem Magentta - Royal 20
Kód: 55112/140
23 192 Kč
19 167 Kč
bez DPH
24 152 Kč
19 960 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čalouněná dvoulůžka |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Barva čalounění: | Béžová |
| Rozměry: | 140x200 cm, 160x200 cm, 180x200 cm |
| Úložný prostor: | S úložným prostorem |
| ? Výška ložné plochy: | 54 cm |
| Celková šířka: | 184 / 204 / 224 cm |
| Celková délka: | 244 cm |
| Celková výška: | 106 cm |
| Celková nosnost: | 240 / 250 / 260 kg |
| Počet latí: | 36 ks |
| Celková hmotnost: | 110 / 122 / 134 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.






