Předsíňová stěna Bianco 11 - P/6
Kód: 57052/EDSouvisející produkty
Barva čalounění: Černá - Trinity 16
Na objednávku 1-2 týdny
| 57052/ERN
Můžeme doručit do:
29.5.2026
16 234 Kč
13 417 Kč
bez DPH
Barva čalounění: Pastelová růžová - Trinity 19
Na objednávku 1-2 týdny
| 57052/PAS
Můžeme doručit do:
29.5.2026
16 234 Kč
13 417 Kč
bez DPH
Barva čalounění: Tmavě zelená - Trinity 28
Na objednávku 1-2 týdny
| 57052/TMA
Můžeme doručit do:
29.5.2026
16 234 Kč
13 417 Kč
bez DPH
Barva čalounění: Tmavě modrá - Trinity 30
Na objednávku 1-2 týdny
| 57052/TMA2
Můžeme doručit do:
29.5.2026
16 234 Kč
13 417 Kč
bez DPH
16 234 Kč
13 417 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Předsíňové stěny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Celková délka podél zdi: | 140 cm |
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Laminovaná deska |
| Celková výška: | 229 cm |
| Celková hloubka: | 40 cm |
| Pravá - levá strana: | Při montáži |
| Celková hmotnost: | 120 kg |
| Nosnost botníku: | do 120 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.














