Prosklená vitrína 80 cm Evi - dub Artisan
Kód: V80Související produkty
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Šatní skříň 80 cm Evi - dub Artisan
Na objednávku 1-2 týdny
4 924 Kč
Detailní popis produktu
Moderní vitrína - dub Artisan
Nabízí dvě zásuvky a dvoje dvířka, z nichž jedny jsou prosklené, což umožňuje vystavit dekorativní předměty.
Zásuvky se plynule pohybují po kolečkových pojezdech.
Za dvířky se nacházejí tři prostorné police, které poskytují dostatek úložného prostoru.
Můžete si vybrat variantu s osvětlením prosklené části nebo bez něj, podle toho, co vám více vyhovuje.
Vyrobena je z kvalitního lamina, které je odolné a snadno se udržuje. Hrany lamina jsou ošetřeny odolnou ABS hranou, která zvyšuje životnost.
Parametry
- Celková délka podél zdi - 80 cm
- Celková hloubka - 40 cm
- Celková výška - 120,5 cm
- Hmotnost - 42 kg
- Lamino - 16 mm
- Balení - 1 karton (122x41x13 cm)

Montáž
Vitrínu dodáváme rozloženou pro vlastní montáž. Součástí balení je kování i přehledný návod.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vitríny do obýváku |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905036452258 |
| Celková délka podél zdi: | 80 cm |
| Barva: | Hnědá, Dub artisan |
| Materiál: | Laminovaná deska |
| Celková výška: | 120,5 cm |
| Celková hloubka: | 40 cm |
| Hmotnost: | 42 kg |
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Dubová vitrína Porto dvoudveřová
Na objednávku 1-2 týdny
38 538 Kč
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Dubová vitrína Orlando jednodveřová - tmavý dub
Na objednávku 1-2 týdny
21 002 Kč
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Dubová vitrína Orlando dvoudveřová - světlý dub
Na objednávku 1-2 týdny
30 551 Kč
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Dubová vitrína Denver
Na objednávku 1-2 týdny
27 043 Kč
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Vitrína z masivu buk Sandemo 1S80
Na objednávku 3-4 týdny
24 406 Kč
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Vitrína Ludvík 2D - masiv borovice
Na objednávku 4-6 týdnů
od 13 995 Kč
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Dubová dvoudveřová vitrína Atlanta - dub přírodní
Na objednávku 1-2 týdny
32 134 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář




