Rohová šatní skříň bez zrcadla Bianco - P/2
Kód: BIABP2Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komponenty předsíňových stěn Bianco |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Celková délka podél zdi: | 70 cm |
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Laminovaná deska |
| Celková výška: | 185 cm |
| Celková šířka: | 70 cm |
| Celková hloubka: | 70 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.






