Rozkládací pohovka Ria - Lux 07/Lux 30
Kód: RIA0730Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pohovky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Celková délka podél zdi: | 198 cm |
| Barva čalounění: | Zeleno-šedá |
| Provedení: | Pohovka |
| Rozkládací: | Ano |
| Úložný prostor: | Ano |
| Celková hloubka do prostoru: | 85 cm |
| Celková výška: | 90 cm |
| Hloubka sedáku: | 55 cm |
| Výška sedu: | 42 cm |
| Spací plocha: | 198x120 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář








