Rozkládací sedací souprava do U Monza XL - hnědá Monolith 09
Kód: 56302/LEVDetailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sedací soupravy do U |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Celková délka podél zdi: | 405 cm |
| Barva čalounění: | Hnědá |
| Provedení: | do U |
| Rozkládací: | Ano |
| Úložný prostor: | Ano |
| Celková hloubka do prostoru: | 202 cm |
| Celková výška: | 89 cm |
| Výška bez zvednutých opěrek hlavy: | 70 cm |
| Hloubka sedáku: | 57 cm |
| Výška sedu: | 42 cm |
| Spací plocha: | 320x123 cm |
| Celková nosnost: | 550 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář











