Šatní skříň Emi 90 cm bez zrcadla - dub Sonoma
Kód: 46929Související produkty
Doprava zdarma
Dodatkové police do skříně Emi 90 cm 3 kusy - dub Sonoma
Na objednávku 1-2 týdny
431 Kč
Doprava zdarma
Šatní skříň Emi 90 cm se zrcadlem - dub Sonoma
Na objednávku 1-2 týdny
5 077 Kč
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Rohová šatní skříň Emi bez zrcadla - dub Sonoma
Na objednávku 1-2 týdny
4 910 Kč
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Rohová šatní skříň Emi se zrcadlem - dub Sonoma
Na objednávku 1-2 týdny
5 137 Kč
Detailní popis produktu
Předsíňová šatní skříň Emi 90 cm bez zrcadla - sonoma
Skříň Emi je vyrobena z kvalitního lamina, o které se jednoduše pečuje. Hrany desek jsou zakončeny ABS hranou, která chrání nábytek proti opotřebení nebo nárazu.
Dvířka skříně se otevírají a zavírají pomocí "Push to open" na dvířka zatlačíte a oni se otevřou/zavřou.
Montáž
Skříň se dodává v rozloženém stavu, součástí dodávky je návod a spojovací materiál.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické skříně do předsíně |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Celková délka podél zdi: | 90 cm |
| Barva: | Hnědá, Dub sonoma |
| Materiál: | Laminovaná deska |
| Celková výška: | 185 cm |
| Celková šířka: | 90 cm |
| Celková hloubka: | 40 cm |
Doprava zdarma
Šatní skříň Emi 90 cm bez zrcadla - dub Artisan/černá
Na objednávku 1-2 týdny
4 852 Kč
Doprava zdarma
Šatní skříň Emi 90 cm bez zrcadla - šedá grafit
Na objednávku 1-2 týdny
4 852 Kč
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Moderní šatní skříň Lanzzi 120 cm - černá/dub
Na objednávku 1-2 týdny
11 333 Kč
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Dubová skříň třídveřová se zrcadlem Denver 01
Na objednávku 1-2 týdny
58 626 Kč
Doprava zdarma
Šatní skříň Ludvík 3D - pološatní se šuplaty - masiv borovice
Na objednávku 4-6 týdnů
od 33 281 Kč
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Dubová skříň dvoudveřová Denver
Na objednávku 1-2 týdny
41 393 Kč
Doprava zdarma
Šatní skříň Emi 90 cm se zrcadlem - dub Artisan/černá
Na objednávku 1-2 týdny
5 077 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




