Šatní skříň se zrcadlem 135 cm - Vera
Kód: 53547Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické skříně |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Celková délka podél zdi: | 135 cm |
| Barva: | Hnědo-černá |
| Druh dveří skříně: | Klasické dveře |
| Materiál: | Laminovaná deska |
| Zrcadlo skříně: | Se zrcadlem |
| Celková výška: | 206 cm |
| Celková hloubka: | 65 cm |
| Hmotnost: | 142 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář





