Sedací souprava do L Felro - Sola 04
Kód: 55052/LEV
Varianta: Levá
Na objednávku 2-3 týdny
| 55052/LEV
EAN: 5905496618638
Můžeme doručit do:
12.6.2026
33 035 Kč
27 302 Kč
bez DPH
Varianta: Pravá
Na objednávku 2-3 týdny
| 55052/PRA
EAN: 5905496618782
Můžeme doručit do:
12.6.2026
33 035 Kč
27 302 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obývací pokoj |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Celková délka podél zdi: | 285 cm |
| Barva čalounění: | Šedá |
| Provedení: | do L |
| Rozkládací: | Ano |
| Úložný prostor: | Ano |
| Celková hloubka do prostoru: | 181 cm |
| Celková výška: | 99 cm |
| Výška bez polštářů: | 72 cm |
| Hloubka sedáku: | 53 cm |
| Výška sedu: | 45 cm |
| Spací plocha: | 123x222 cm |
| Výška nožiček: | 2,5 cm |
| Celková nosnost: | do 280 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.











