Buková vitrína II - Doryda
Kód: DVITI2Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vitríny do obýváku |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905817950966 |
| Celková délka podél zdi: | 103 cm |
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | Masiv Buk |
| Celková výška: | 208,8 cm |
| Celková hloubka: | 40 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.





