Čalouněná postel Audrey - Omega 13
Kód: 27387/140Související produkty
14 838 Kč
12 263 Kč
bez DPH
15 557 Kč
12 857 Kč
bez DPH
16 421 Kč
13 571 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Čalouněná postel Audrey - Omega 13
Čalouněná manželská postel včetně dřevěných lamelových roštů.
Vnitřek postele je z bílé LTD desky.
Po telefonické domluvě možnost dokoupit úložný prostor s výklopným lamelovým roštem v kovovém rámu.
Rozměry
Výška zadního čela - 93 cm
Celková šířka - 160, 180, 200, 220 cm
Celková délka postele včetně zadního čela - 223 cm
Rozměry ložné plochy pro matrace - 140, 160, 180, 200 x 200 cm
Nosnost na každé lůžko - 130 kg
Potahová látka Omega 13
Omega je syntetická textilie vyrobená ze 100% polyesteru. Vlákna jsou jemná a uspořádaná do pravidelných linií. Omega tkanina je prodyšná, odolná a dostatečně pevná.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čalouněná dvoulůžka |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Barva čalounění: | Šedá |
| Nosnost postele: | Nosnost do 260 kg |
| Rozměry: | 140x200 cm, 160x200 cm, 180x200 cm, 200x200 cm |
| Matrace: | Matrace nejsou součástí |
| Úložný prostor: | Možnost dokoupit úložný prostor, Bez úložného prostoru |
| ? Výška ložné plochy: | 44 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




