Nástavec na rohovou šatní skříň Emi - šedá grafit
Kód: 47104Související produkty
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Rohová šatní skříň Emi bez zrcadla - šedá grafit
Na objednávku 1-2 týdny
4 910 Kč
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Rohová šatní skříň Emi se zrcadlem - šedá grafit
Na objednávku 1-2 týdny
5 137 Kč
Doprava zdarma
Šatní skříň Emi 90 cm se zrcadlem - šedá grafit
Na objednávku 1-2 týdny
5 077 Kč
Doprava zdarma
Šatní skříň Emi 90 cm bez zrcadla - šedá grafit
Na objednávku 1-2 týdny
4 852 Kč
Detailní popis produktu
Nástavec na rohovou šatní skříň Emi - grafit
Nástavec na rohovou šatní skříň Emi poskytuje další úložný prostor do chodby nebo předsíně.
Při výrobě bylo použito kvalitní lamino, jehož hrany jsou zaopatřeny kvalitní ABS, která chrání nábytek proti nárazu.
Dvířka se otevírají pomocí "Push to open" stačí na ně zatlačit a oni se otevřou/zavřou.
Montáž
Nástavec se dodává v rozloženém stavu, součástí dodávky je návod a spojovací materiál.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komponenty předsíňových stěn Emi |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Celková délka podél zdi: | 70 cm |
| Barva: | Grafit-šedá |
| Materiál: | Laminovaná deska |
| Celková výška: | 40 cm |
| Celková šířka: | 70 cm |
| Celková hloubka: | 70 cm |
Doprava zdarma
Nástavec na rohovou šatní skříň Emi - dub Artisan/černá
Na objednávku 1-2 týdny
2 994 Kč
Doprava zdarma
Nástavec na rohovou šatní skříň Emi - dub Sonoma
Na objednávku 1-2 týdny
2 994 Kč
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Komoda Emi 3D - dub Artisan/černá
Na objednávku 1-2 týdny
4 958 Kč
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Rohová šatní skříň Emi bez zrcadla - bílá
Na objednávku 1-2 týdny
4 910 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář




