Nástavec na skříň Emi 45 cm - bílá
Kód: 46936Související produkty
Doprava zdarma
Dodatkové police do skříně Emi 45 cm 3 kusy - bílá
Na objednávku 1-2 týdny
431 Kč
Doprava zdarma
Dodatkové police do skříně Emi 90 cm 3 kusy - bílá
Na objednávku 1-2 týdny
431 Kč
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Rohová šatní skříň Emi bez zrcadla - bílá
Na objednávku 1-2 týdny
4 910 Kč
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Rohová šatní skříň Emi se zrcadlem - bílá
Na objednávku 1-2 týdny
5 137 Kč
Detailní popis produktu
Nástavec na předsíňovou skříň Emi 45 cm - bílá
Nástavec na skříň Emi vám poskytne ještě více úložného prostoru v předsíni. Nástavec je vyrobený z kvalitního lamina, o které se snadno pečuje. Hrany jsou zakončeny ABS hranou, která chrání nábytek proti opotřebení nebo nárazu.
Pro otevření nástavce slouží systém 'Push to open'. Stačí na dvířka přitlačit a samy se otevřou nebo zavřou.
Montáž
Nástavec se dodává v rozloženém stavu, součástí dodávky je návod a spojovací materiál.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické skříně do předsíně |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Celková délka podél zdi: | 45 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Laminovaná deska |
| Celková výška: | 40 cm |
| Celková šířka: | 45 cm |
| Celková hloubka: | 40 cm |
Doprava zdarma
Nástavec na skříň Emi 45 cm - dub Artisan/černá
Na objednávku 1-2 týdny
1 692 Kč
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Skříň 14 - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
od 22 375 Kč
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Šatní skříň 10 - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
od 28 410 Kč
Doprava zdarma
Šatní skříň Emi 45 cm se zrcadlem - dub Artisan/černá
Na objednávku 1-2 týdny
3 645 Kč
Doprava zdarma
Šatní skříň Emi 45 cm bez zrcadla - šedá grafit
Na objednávku 1-2 týdny
3 313 Kč
Doprava zdarma
Nástavec na skříň Emi 90 cm - dub Artisan/černá
Na objednávku 1-2 týdny
2 994 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář




