Předsíňová stěna Emi 17 - dub Artisan/černá
Kód: 46365/B
Barva čalounění: Krémová - Trinity 01
Na objednávku 1-2 týdny
| 46365/KR
Můžeme doručit do:
28.5.2026
27 471 Kč
22 703 Kč
bez DPH
27 471 Kč
22 703 Kč
bez DPH
27 471 Kč
22 703 Kč
bez DPH
Barva čalounění: Červená - Trinity 09
Na objednávku 1-2 týdny
| 46365/CER
Můžeme doručit do:
28.5.2026
27 471 Kč
22 703 Kč
bez DPH
Barva čalounění: Fialová - Trinity 11
Na objednávku 1-2 týdny
| 46365/FIA
Můžeme doručit do:
28.5.2026
27 471 Kč
22 703 Kč
bez DPH
Barva čalounění: Zelená - Trinity 12
Na objednávku 1-2 týdny
| 46365/ZEL
Můžeme doručit do:
28.5.2026
27 471 Kč
22 703 Kč
bez DPH
Barva čalounění: Modrá - Trinity 13
Na objednávku 1-2 týdny
| 46365/MOD
Můžeme doručit do:
28.5.2026
27 471 Kč
22 703 Kč
bez DPH
Barva čalounění: Světle šedá - Trinity 14
Na objednávku 1-2 týdny
| 46365/SV
Můžeme doručit do:
28.5.2026
27 471 Kč
22 703 Kč
bez DPH
Barva čalounění: Tmavě šedá - Trinity 15
Na objednávku 1-2 týdny
| 46365/TMA
Můžeme doručit do:
28.5.2026
27 471 Kč
22 703 Kč
bez DPH
Barva čalounění: Černá - Trinity 16
Na objednávku 1-2 týdny
| 46365/ERN
Můžeme doručit do:
28.5.2026
27 471 Kč
22 703 Kč
bez DPH
Barva čalounění: Žlutá - Trinity 18
Na objednávku 1-2 týdny
| 46365/LUT
Můžeme doručit do:
28.5.2026
27 471 Kč
22 703 Kč
bez DPH
Barva čalounění: Pastelová růžová - Trinity 19
Na objednávku 1-2 týdny
| 46365/PAS
Můžeme doručit do:
28.5.2026
27 471 Kč
22 703 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Předsíňové stěny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Celková délka podél zdi: | 280 cm |
| Barva: | Hnědo-černá, Dub artisan/černá |
| Materiál: | Laminovaná deska |
| Celková výška: | 225 cm |
| Celková hloubka: | 40 cm |
| Celková hmotnost: | 231,5 kg |
| Nosnost botníku: | do 120 kg |
Diskuze
Výpis diskuzí
K
možnosti složení
Kateřina
Dobrý den, je možné složit skříň i v jiném pořadí? Myslím, jestli jde dát ty vyšší skříně všechny k sobě a tu část, na sezení dát až na kraj. Nebo je to nutné složit striktně dle fotky?
Děkuji za odpověď,
Kateřina
KN
možnosti složení
Kristýna Nýčová
Dobrý den,
ano, tato předsíňová stěna je variabilní, takže si můžete jednotlivé části poskládat podle sebe a podle prostoru v předsíni 🙂 Vyšší skříně mohou být klidně vedle sebe a část s lavicí / sezením můžete dát třeba až na kraj sestavy.
Není nutné dodržet rozložení přesně podle fotografie. Celá předsíňová sestava nabízí více možností uspořádání.
Děkuji, hezký den
Tým DK-obchod














