Rozkládací sedací souprava do U - Boston - modrá
Kód: 56818/LEVDetailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sedací soupravy do U |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Celková délka podél zdi: | 322 cm |
| Barva čalounění: | Modrá |
| Provedení: | do U |
| Rozkládací: | Ano |
| Úložný prostor: | Ano |
| Celková hloubka do prostoru: | 226 cm |
| Celková výška: | 110 cm |
| Hloubka sedáku: | 51 cm |
| Výška sedu: | 48 cm |
| Spací plocha: | 255x120 cm |
| Celková nosnost: | do 440 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář










