Skříň s posuvnými dveřmi 150 cm - Batia
Kód: 48793/BSouvisející produkty
10 124 Kč
8 367 Kč
bez DPH
Barva: Černá/Bílá + Černý Lacobel
Na objednávku 1-2 týdny
| 48793/ERN
EAN: 5905036404653
Můžeme doručit do:
17.4.2026
10 124 Kč
8 367 Kč
bez DPH
Barva: Bílá + Šedý Lacobel
Na objednávku 1-2 týdny
| 48793/B2
EAN: 5905036404646
Můžeme doručit do:
17.4.2026
10 124 Kč
8 367 Kč
bez DPH
Barva: Černá/Bílá + Šedý Lacobel
Na objednávku 1-2 týdny
| 48793/ERN2
EAN: 5905036404660
Můžeme doručit do:
17.4.2026
10 124 Kč
8 367 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šatní skříně s posuvnými dveřmi |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Celková délka podél zdi: | 150 cm |
| Barva: | Bílo-černá, Bílo-šedá, Hnědá |
| Druh dveří skříně: | Posuvné dveře |
| Materiál: | Laminovaná deska |
| Zrcadlo skříně: | Bez zrcadla |
| Celková výška: | 215 cm |
| Celková hloubka: | 61 cm |
| Hmotnost: | 137 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář




