Buková police Doryda - 140 cm
Kód: D140Související produkty
Detailní popis produktu
Závěsná police z masivu buk - 140 cm
Vyrobena z kvalitního bukového masivu, který je známý svou odolností proti mechanickému poškození.
Povrch police je upraven olejem v tabákovém odstínu, což přidává na její estetické hodnotě a chrání dřevo.
Buková police o délce 140 cm dokonale zapadne do obývacího pokoje, ložnice, pracovny či kuchyně. Je navržena pro elegantní vystavení dekorací.
Police kombinuje funkčnost a styl v jednom praktickém produktu.
Parametry
- Šířka - 140 cm
- Hloubka - 22 cm
- Výška - 24 cm
- Hmotnost - 9,5 kg

Montáž
Polici dodáváme v sestaveném stavu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Police a závěsné skříňky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905842632042 |
| Celková délka podél zdi: | 140 cm |
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | Masiv Buk |
| Celková výška: | 24 cm |
| Celková hloubka: | 22 cm |
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Dubová police Denver II - 180 cm
Na objednávku 1-2 týdny
6 314 Kč
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Dubová police Orlando - 163 cm přírodní dub
Na objednávku 1-2 týdny
4 868 Kč
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Dubová police Fende 170 cm
Na objednávku 8-12 týdnů
4 441 Kč
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Dubová police Orlando - 163 cm světlý dub
Na objednávku 1-2 týdny
4 868 Kč
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Závěsná prosklená skříňka Orlando - přírodní dub
Na objednávku 1-2 týdny
12 134 Kč
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Dubový policový panel Vigo s osvětlením
Na objednávku 1-2 týdny
11 813 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




