Postel s úložným prostorem Atlanta - dub pálený/šedá látka
Kód: 47525/140Související produkty
28 477 Kč
23 535 Kč
bez DPH
29 939 Kč
24 743 Kč
bez DPH
30 872 Kč
25 514 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Manželské postele |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Barva: | Dub pálený |
| Materiál: | Masiv Dub/dýha |
| Nosnost postele: | Nosnost do 400 kg |
| Rozměry: | 140x200 cm, 160x200 cm, 180x200 cm, 200x200 cm |
| Úložný prostor: | S úložným prostorem |
| ? Výška ložné plochy: | 55 cm |
| Výška: | 94 cm |
| Délka: | 215 cm |
| Šířka: | 148/168/188/208 cm |
| Hloubka úložného prostoru: | 30 cm |
| Výška od země po horní hranu bočnice: | 45 cm |
| Zapuštění matrace: | 10 cm |
| Výška ložné plochy s použitím 20 cm vysoké matrace: | 55 cm |
| Maximální doporučená výška matrace: | 20 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář








