Postel s úložným prostorem Atlanta - dub přírodní/krémová koženka
Kód: 32436/140Související produkty
28 176 Kč
23 286 Kč
bez DPH
29 639 Kč
24 495 Kč
bez DPH
30 581 Kč
25 274 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Manželské postele |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Barva: | Dub přírodní |
| Materiál: | Masiv Dub/dýha |
| Nosnost postele: | Nosnost do 400 kg |
| Rozměry: | 140x200 cm, 160x200 cm, 180x200 cm, 200x200 cm |
| Úložný prostor: | S úložným prostorem |
| ? Výška ložné plochy: | 55 cm |
| Výška: | 94 cm |
| Délka: | 215 cm |
| Šířka: | 148/168/188/208 cm |
| Hloubka úložného prostoru: | 30 cm |
| Výška od země po horní hranu bočnice: | 45 cm |
| Zapuštění matrace: | 10 cm |
| Výška ložné plochy s použitím 20 cm vysoké matrace: | 55 cm |
| Maximální doporučená výška matrace: | 20 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.







