Rohová sedačka do U Lea - Béžová 02
Kód: 54599Související produkty
Detailní popis produktu
Rohová sedací souprava do U Lea - Béžová 02
Tato stylová rozkládací rohová sedačka je dokonalým řešením pro každou domácnost. Díky kvalitnímu provedení je zárukou dlouhé životnosti a maximálního komfortu.
Sedák je vyroben z vlnitých pružin a pěny, což zajišťuje optimální podporu a pohodlí při každodenním používání.
Sedačka disponuje praktickou funkcí spaní, díky které ji snadno přeměníte na pohodlné lůžko 140x292 cm. Navíc je vybavena prostorným úložným prostorem na lůžkoviny, kam můžete snadno uložit peřiny, polštáře nebo deky.
Tento rohový gauč skvěle kombinuje moderní design, praktické funkce a vysokou kvalitu zpracování.
Parametry
- Celková délka podél zdi - 343 cm
- Celková hloubka do prostoru - 168 cm
- Celková výška s polštáři - 78 cm
- Výška bez polštářů - 70 cm
- Výška sedu - 39 cm
- Výška nožiček - 2,5 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sedací soupravy do U |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Celková délka podél zdi: | 343 cm |
| Barva čalounění: | Béžová |
| Provedení: | do U |
| Rozkládací: | Ano |
| Úložný prostor: | Ano |
| Celková hloubka do prostoru: | 168 cm |
| Celková výška s polštáři: | 78 cm |
| Výška bez polštářů: | 70 cm |
| Výška sedu: | 39 cm |
| Celková nosnost: | do 440 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář




