Šatní skříň 80 cm Evi - dub Artisan
Kód: EVI80Související produkty
Detailní popis produktu
Moderní šatní skříň - dub Artisan
Ve vnitřním uspořádání naleznete pět polic, které poskytují dostatek úložného prostoru pro oblečení a doplňky.
Součástí je také jedna šatní tyč pro zavěšení oděvů.
Skříň má dvoje klasické dveře, které díky plastovým úchytům zajišťují snadný přístup k vašim věcem.
Vyrobena je z kvalitního lamina, jehož hrany jsou zakončeny ABS hranou pro vyšší odolnost a dlouhou životnost.
Šatní skříň v šířce 80 cm je vyrobena v dekoru dub Artisan, který dodá vašemu interiéru přírodní vzhled.
Parametry
- Celková délka podél zdi - 80 cm
- Celková hloubka - 56 cm
- Celková výška - 190 cm
- Hmotnost - 73,5 kg
- Lamino - 16 mm
- Balení - 2 kartony (193x55x8 cm, 85x57x8 cm)

Montáž
Skříň dodáváme rozloženou pro vlastní montáž. Součástí balení je kování i přehledný návod.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické skříně |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905036452364 |
| Celková délka podél zdi: | 80 cm |
| Barva: | Hnědá, Dub artisan |
| Druh dveří skříně: | Klasické dveře |
| Materiál: | Laminovaná deska |
| Zrcadlo skříně: | Bez zrcadla |
| Celková výška: | 190 cm |
| Celková hloubka: | 56 cm |
| Hmotnost: | 73,5 cm |
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Šatní skříň se zrcadlem Pola 2D - dub Artisan
Na objednávku 1-2 týdny
6 362 Kč
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Šatní skříň Pola 2D - dub Artisan
Na objednávku 1-2 týdny
5 665 Kč
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Šatní skříň se zrcadlem 200 cm - Neri
Na objednávku 2-3 týdny
15 466 Kč
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Šatní skříň se zrcadlem 100 cm - Neri
Na objednávku 2-3 týdny
9 289 Kč
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Bílá buková šatní skříň Timo II
Na objednávku 4-6 týdnů
26 811 Kč
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Dvoudveřová skříň se zrcadlem Artin - dub Artisan
Na objednávku 1-2 týdny
6 560 Kč
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Šatní skříň Miro 13 - bílá
Na objednávku 1-2 týdny
7 641 Kč
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Šatní skříň Miro 13 - dub Craft
Na objednávku 1-2 týdny
7 641 Kč
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Dvoudveřová skříň Artin - dub Artisan
Na objednávku 1-2 týdny
5 770 Kč
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Šatní skříň Janez 2D - dub Artisan
Na objednávku 1-2 týdny
5 108 Kč
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Šatní skříň se zrcadlem 150 cm - Neri
Na objednávku 2-3 týdny
12 958 Kč
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Bílá buková šatní skříň Timo IV
Na objednávku 4-6 týdnů
39 071 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář




