Jednolůžko Ravona - masiv borovice
Kód: 10056/90XSouvisející produkty
Rozměr: 90x200, Odstín čela: Borovice přírodní, Moření MD: Borovice přírodní
Na objednávku 3-4 týdny
| 10056/90X
Můžeme doručit do:
23.6.2026
4 336 Kč
3 583 Kč
bez DPH
Rozměr: 90x200, Odstín čela: Borovice přírodní, Moření MD: Bílá krycí barva
Na objednávku 3-4 týdny
| 10056/90X50
Můžeme doručit do:
23.6.2026
5 635 Kč
4 657 Kč
bez DPH
Rozměr: 90x200, Odstín čela: Dub, Moření MD: Dub
Na objednávku 3-4 týdny
| 10056/90X9
Můžeme doručit do:
23.6.2026
4 770 Kč
3 942 Kč
bez DPH
Rozměr: 90x200, Odstín čela: Dub, Moření MD: Bílá krycí barva
Na objednávku 3-4 týdny
| 10056/90X22
Můžeme doručit do:
23.6.2026
5 635 Kč
4 657 Kč
bez DPH
Rozměr: 90x200, Odstín čela: Ořech, Moření MD: Ořech
Na objednávku 3-4 týdny
| 10056/90X13
Můžeme doručit do:
23.6.2026
4 770 Kč
3 942 Kč
bez DPH
Rozměr: 90x200, Odstín čela: Olše, Moření MD: Olše
Na objednávku 3-4 týdny
| 10056/90X17
Můžeme doručit do:
23.6.2026
4 770 Kč
3 942 Kč
bez DPH
Rozměr: 90x200, Odstín čela: Bílá krycí barva, Moření MD: Šedá krycí barva
Na objednávku 3-4 týdny
| 10056/90X59
Můžeme doručit do:
23.6.2026
5 635 Kč
4 657 Kč
bez DPH
Rozměr: 90x200, Odstín čela: Bílá krycí barva, Moření MD: Bílá krycí barva
Na objednávku 3-4 týdny
| 10056/90X25
Můžeme doručit do:
23.6.2026
5 635 Kč
4 657 Kč
bez DPH
Rozměr: 90x200, Odstín čela: Šedá krycí barva, Moření MD: Šedá krycí barva
Na objednávku 3-4 týdny
| 10056/90X61
Můžeme doručit do:
23.6.2026
5 635 Kč
4 657 Kč
bez DPH
Rozměr: 120x200, Odstín čela: Borovice přírodní, Moření MD: Borovice přírodní
Na objednávku 3-4 týdny
| 10056/120
Můžeme doručit do:
23.6.2026
5 226 Kč
4 319 Kč
bez DPH
Rozměr: 120x200, Odstín čela: Borovice přírodní, Moření MD: Bílá krycí barva
Na objednávku 3-4 týdny
| 10056/90X45
Můžeme doručit do:
23.6.2026
6 794 Kč
5 615 Kč
bez DPH
Rozměr: 120x200, Odstín čela: Dub, Moření MD: Bílá krycí barva
Na objednávku 3-4 týdny
| 10056/90X46
Můžeme doručit do:
23.6.2026
6 794 Kč
5 615 Kč
bez DPH
Rozměr: 120x200, Odstín čela: Ořech, Moření MD: Ořech
Na objednávku 3-4 týdny
| 10056/90X37
Můžeme doručit do:
23.6.2026
5 750 Kč
4 752 Kč
bez DPH
Rozměr: 120x200, Odstín čela: Olše, Moření MD: Olše
Na objednávku 3-4 týdny
| 10056/90X41
Můžeme doručit do:
23.6.2026
5 750 Kč
4 752 Kč
bez DPH
Rozměr: 120x200, Odstín čela: Bílá krycí barva, Moření MD: Šedá krycí barva
Na objednávku 3-4 týdny
| 10056/90X60
Můžeme doručit do:
23.6.2026
6 794 Kč
5 615 Kč
bez DPH
Rozměr: 120x200, Odstín čela: Bílá krycí barva, Moření MD: Bílá krycí barva
Na objednávku 3-4 týdny
| 10056/90X49
Můžeme doručit do:
23.6.2026
6 794 Kč
5 615 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednolůžkové postele |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Barva: | Borovice přírodní, Bílá krycí barva, Olše, Dub, Ořech |
| Materiál: | Masiv Borovice |
| Nosnost postele: | Nosnost do 130 kg |
| Rozměry: | 90x200 cm, 120x200 cm |
| Úložný prostor: | Možnost dokoupit úložný prostor, Bez úložného prostoru |
| ? Výška ložné plochy: | 48 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.










