Rozkládací pohovka Nessa 4 - šedá
Kód: 55382Související produkty
Detailní popis produktu
Šedá rozkládací pohovka s úložným prostorem
Rozkládací pohovka Nessa je skvělou volbou pro ty, kteří hledají elegantní a praktický kus nábytku do svého domova.
Tento samostatně stojící model má funkci spaní, která umožňuje snadno ji přeměnit na pohodlné lůžko. Pod sedací částí je úložný prostor, ideální pro uskladnění ložního prádla, dek či polštářů, což zvyšuje její praktičnost.
Pohovka je vybavena tříkomorovými polštáři na zip, které zajišťují příjemný komfort a zároveň umožňují snadnou údržbu.
Sedák je vyplněn kombinací vlnitých pružin a kvalitní pěny T28/42, která nabízí skvělou oporu a pohodlí při každodenním sezení i příležitostném spaní.
Parametry
- Celková délka podél zdi - 199 cm
- Celková hloubka do prostoru - 93 cm
- Celková výška - 88 cm
- Hloubka sedáku - 53 cm
- Výška sedu - 40 cm
- Spací plocha - 142x191 cm


Potahová látka Inari 91
Inari je vysoce kvalitní látka patřící do skupiny tkaných látek. Je to plochá tkaná látka ze dvou barevných nití, odolná vůči oděru a roztržení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pohovky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Celková délka podél zdi: | 199 cm |
| Barva čalounění: | Šedá |
| Provedení: | Pohovka |
| Rozkládací: | Ano |
| Úložný prostor: | Ano |
| Celková hloubka do prostoru: | 93 cm |
| Celková výška: | 88 cm |
| Hloubka sedáku: | 53 cm |
| Výška sedu: | 40 cm |
| Spací plocha: | 142x191 cm |
| Celková nosnost: | do 330 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.







