Rozkládací pohovka Nessa 4 - žlutá
Kód: 55381Související produkty
Detailní popis produktu
Žlutá rozkládací pohovka s úložným prostorem
Rozkládací pohovka Nessa představuje ideální řešení pro ty, kteří hledají stylový a praktický nábytek do svého interiéru.
Tento volně stojící model nabízí funkci spaní, která umožňuje snadnou přeměnu na pohodlné lůžko. Pod sedákem se nachází úložný prostor, vhodný k uložení ložního prádla, přikrývek nebo polštářů, což zvyšuje její využitelnost.
Pohovka je vybavena tříkomorovými polštáři na zip, které nejen zajišťují komfort, ale také usnadňují údržbu.
Sedací část obsahuje kombinaci vlnitých pružin a kvalitní pěny T28/42, která poskytuje vynikající oporu a pohodlí při každodenním používání i příležitostném spaní.
Parametry
- Celková délka podél zdi - 199 cm
- Celková hloubka do prostoru - 93 cm
- Celková výška - 88 cm
- Hloubka sedáku - 53 cm
- Výška sedu - 40 cm
- Spací plocha - 142x191 cm


Potahová látka Kronos 01
Tkanina Kronos je silná, velmi kompaktní, tkaná látka, s jemným třpytivým a stínovacím efektem, který je charakteristický pro velurové tkaniny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pohovky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Celková délka podél zdi: | 199 cm |
| Barva čalounění: | Žlutá |
| Provedení: | Pohovka |
| Rozkládací: | Ano |
| Úložný prostor: | Ano |
| Celková hloubka do prostoru: | 93 cm |
| Celková výška: | 88 cm |
| Hloubka sedáku: | 53 cm |
| Výška sedu: | 40 cm |
| Spací plocha: | 142x191 cm |
| Celková nosnost: | do 330 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.







