Rozkládací postel - Daybed
Kód: 192Související produkty
Doprava zdarma
Pěnová matrace California - výška 15 cm
Na objednávku 1-2 týdny
od 1 879 Kč
Doprava zdarma
Pěnová matrace California - výška 19 cm
Na objednávku 1-2 týdny
od 2 249 Kč
Detailní popis produktu
Dřevěná postel s přistýlkou
Tato dřevěná postel s přistýlkou nabízí praktické a účelné řešení pro každou ložnici.
Vyrobena je z masivu borovice, ošetřena bezbarvým lakem.
Přídavné lůžko na kolečkách umožňuje snadné vysouvání a přemístění. Max. výška matrace pro přistýlku je 17 cm.
Ačkoliv je postel dodávána bez roštů a matrací, tyto komponenty lze dokoupit, což umožňuje personalizaci podle individuálních potřeb.
S nosností až 130 kg na každé lůžko je tato postel robustní a spolehlivou volbou pro každodenní použití.
Rozměry
- Rozměr matrace do hlavního lůžka - 90x200 cm
- Rozměr lůžka do přistýlky - 90x200 cm
- Celková délka - 205 cm
- Celková šířka - 97,2 cm
- Celková výška - 65 cm
- Síla materiálu - 2,5 cm
- Výška ložné plochy s použitím 20 cm vysoké matrace - 50 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské postele s přistýlkou |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Barva: | Borovice přírodní |
| Materiál: | Masiv Borovice |
| Nosnost postele: | Nosnost do 130 kg |
| Počet osob: | Pro 2 osoby |
| Rozměry: | 90x200 cm |
| Úložný prostor: | Bez úložného prostoru |
| ? Výška ložné plochy: | 50 cm |
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Postel s přistýlkou Bonnie
Skladem
(1 ks)
6 154 Kč
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Dětská postel s přistýlkou Alex
Skladem
(1 ks)
od 7 082 Kč
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Dětská postel s přistýlkou Krzyš
Na objednávku 2-3 týdny
od 7 312 Kč
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Dětská postel s přistýlkou Jola
Skladem
(1 ks)
od 7 312 Kč
Doprava zdarma
Postel s úložným prostorem Mega - masiv borovice
Na objednávku 5-7 týdnů
7 803 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář




