Sedací souprava do U Oti - Monolith 72
Kód: 02OTI10Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sedací soupravy do U |
|---|---|
| Celková délka podél zdi: | 382 cm |
| Barva: | Šedá |
| Provedení: | do U |
| Rozkládací: | Ano |
| Úložný prostor: | Ano |
| Celková hloubka do prostoru: | 185 cm |
| Celková výška: | 85 cm |
| Hloubka sedáku: | 60 cm |
| Výška sedu: | 42 cm |
| Spací plocha: | 150x330 cm |
| Celková nosnost: | 440 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.









