Jednolůžková postel Nell - masiv borovice
Kód: 57115/80XSouvisející produkty
Rozměr: 80x200, Moření MD: Borovice přírodní
Na objednávku 2-3 týdny
| 57115/80X
Můžeme doručit do:
29.4.2026
4 116 Kč
3 402 Kč
bez DPH
4 735 Kč
3 913 Kč
bez DPH
4 735 Kč
3 913 Kč
bez DPH
4 735 Kč
3 913 Kč
bez DPH
Rozměr: 80x200, Moření MD: Šedá krycí barva
Na objednávku 2-3 týdny
| 57115/80X5
Můžeme doručit do:
29.4.2026
5 353 Kč
4 424 Kč
bez DPH
Rozměr: 80x200, Moření MD: Bílá krycí barva
Na objednávku 2-3 týdny
| 57115/80X6
Můžeme doručit do:
29.4.2026
5 353 Kč
4 424 Kč
bez DPH
Rozměr: 90x200, Moření MD: Borovice přírodní
Na objednávku 2-3 týdny
| 57115/90X
Můžeme doručit do:
29.4.2026
4 116 Kč
3 402 Kč
bez DPH
4 735 Kč
3 913 Kč
bez DPH
4 735 Kč
3 913 Kč
bez DPH
4 735 Kč
3 913 Kč
bez DPH
Rozměr: 90x200, Moření MD: Šedá krycí barva
Na objednávku 2-3 týdny
| 57115/90X8
Můžeme doručit do:
29.4.2026
5 353 Kč
4 424 Kč
bez DPH
Rozměr: 90x200, Moření MD: Bílá krycí barva
Na objednávku 2-3 týdny
| 57115/90X11
Můžeme doručit do:
29.4.2026
5 353 Kč
4 424 Kč
bez DPH
Rozměr: 100x200, Moření MD: Borovice přírodní
Na objednávku 2-3 týdny
| 57115/BOR
Můžeme doručit do:
29.4.2026
4 116 Kč
3 402 Kč
bez DPH
4 735 Kč
3 913 Kč
bez DPH
4 735 Kč
3 913 Kč
bez DPH
4 735 Kč
3 913 Kč
bez DPH
Rozměr: 100x200, Moření MD: Šedá krycí barva
Na objednávku 2-3 týdny
| 57115/90X9
Můžeme doručit do:
29.4.2026
5 353 Kč
4 424 Kč
bez DPH
Rozměr: 100x200, Moření MD: Bílá krycí barva
Na objednávku 2-3 týdny
| 57115/BIL
Můžeme doručit do:
29.4.2026
5 353 Kč
4 424 Kč
bez DPH
Rozměr: 120x200, Moření MD: Borovice přírodní
Na objednávku 2-3 týdny
| 57115/120
Můžeme doručit do:
29.4.2026
4 865 Kč
4 021 Kč
bez DPH
5 595 Kč
4 624 Kč
bez DPH
5 595 Kč
4 624 Kč
bez DPH
5 595 Kč
4 624 Kč
bez DPH
Rozměr: 120x200, Moření MD: Šedá krycí barva
Na objednávku 2-3 týdny
| 57115/90X10
Můžeme doručit do:
29.4.2026
6 324 Kč
5 226 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Postele z masivu |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Barva: | Borovice přírodní, Bílá krycí barva, Šedá, Olše, Dub, Ořech |
| Materiál: | Masiv Borovice |
| Nosnost postele: | Nosnost do 130 kg |
| Rozměry: | 80x200 cm, 90x200 cm, 100x200 cm, 120x200 cm |
| Úložný prostor: | Možnost dokoupit úložný prostor, Bez úložného prostoru |
| ? Výška ložné plochy: | 47 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář









