Křeslo Lea - Krémová 100
Kód: 54674Související produkty
Detailní popis produktu
Moderní křeslo Lea - Krémová 100
Stabilní opěradlo doplněné silikonovými polštáři nabízí vynikající podporu pro vaše záda, zatímco sedák z prvotřídní pěny T3150HR společně s pružinami falista zaručuje pohodlí i při dlouhodobém sezení.
Díky čalouněným zádům můžete křeslo Lea umístit nejen ke zdi, ale také volně do prostoru podle potřeby.
Toto křeslo je určeno pro ty, kteří oceňují kombinaci jednoduchosti, kvality a pohodlí v elegantním zpracování.
Parametry
- Celková délka podél zdi - 117 cm
- Celková hloubka do prostoru - 90 cm
- Celková výška - 78 cm
- Celková výška bez polštářů - 70 cm
- Hloubka sedáku - 50 cm
- Výška sedu - 40 cm
- Výška nožiček - 2,5 cm


Potahová látka Poso 100
Látka Poso se vyznačuje barevnou stálostí na světle. Odolná látka je podobná manšestru, díky tomu tkanina vyniká zajímavým efektem. Potahová látka je jemná a příjemná na dotek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Křesla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Celková délka podél zdi: | 117 cm |
| Barva čalounění: | Béžová |
| Provedení: | Křeslo |
| Rozkládací: | Ne |
| Úložný prostor: | Ne |
| Celková hloubka do prostoru: | 90 cm |
| Celková výška: | 78 cm |
| Výška bez polštářů: | 70 cm |
| Výška sedu: | 39 cm |
| Hloubka sedáku: | 50 cm |
| Celková nosnost: | do 110 kg |
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Oranžové křeslo Florence - Castel 55
Na objednávku 2-3 týdny
8 141 Kč
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Rozkládací křeslo Pola 1 - šedá
Na objednávku 3-4 týdny
8 557 Kč
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Křeslo Asgard - Monolith 09
Na objednávku 2-3 týdny
9 746 Kč
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Hnědé rozkládací křeslo Ness - Curio 20
Na objednávku 2-3 týdny
8 855 Kč
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Křeslo Megis - Nube 40
Na objednávku 3-4 týdny
11 091 Kč
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Rozkládací křeslo Mark - Kronos 14
Na objednávku 2-3 týdny
8 854 Kč
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Křeslo Asgard - Omega 68
Na objednávku 2-3 týdny
9 172 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




