Postel s úložným prostorem 90x200 cm - Koral
Kód: 14880Související produkty
Doprava zdarma
Pěnová matrace California - výška 15 cm
Na objednávku 1-2 týdny
od 1 879 Kč
Detailní popis produktu
Postel s úložným prostorem 90x200 cm - Koral
Jednolůžková postel je vyrobena z kvalitní laminované desky o tloušťce 18 mm a přírodního bukového dřeva.
Má dvě prostorné zásuvky, které poskytují dostatek úložného prostoru. Postel je lakovaná metodou nástřiku pro dlouhou životnost.
Postel je v moderním stylu, dostupná pouze v uvedené barevné kombinaci.
Matrace nejsou součástí balení ale rádi poradíme s výběrem.
Rozměry
- Rozměr pro matraci - 90x200 cm
- Celková šířka - 98,5 cm
- Celková délka - 209 cm
- Výška předního čela - 47 cm
- Výška zadního čela - 85 cm
- Nosnost do 80 kg
- Celková hmotnost - 53 kg
- Lamino - 18 mm
- Balení - 3 kartony (100 cm x 82 cm x 5 cm, 201 cm x 23 cm x 5 cm, 99 cm x 34 cm x 15 cm)

Montáž
Postel je dodávána v balících k samostatné montáži dle přiloženého návodu. Spojování jednotlivých částí je pomocí šroubů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské postele s úložným prostorem |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905036417318 |
| Barva: | Buk přírodní, Bílá |
| Materiál: | Masiv Buk, Laminovaná deska |
| Nosnost postele: | Nosnost do 80 kg |
| Rozměry: | 90x200 cm |
| Úložný prostor: | S úložným prostorem |
| Celková délka: | 209 cm |
| Celková šířka: | 98,5 cm |
| Výška zadního čela: | 85 cm |
| Výška předního čela: | 47 cm |
| Celková hmotnost: | 53 kg |
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Dětská postel s úložným prostorem Flora - 90x200
Na objednávku 2-3 týdny
9 707 Kč
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Dětská postel s úložným prostorem Flora - 80x180
Na objednávku 2-3 týdny
9 241 Kč
Doprava zdarma
Domečková postel s úložným prostorem 80x180 cm - Galisia
Na objednávku 2-3 týdny
9 799 Kč
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Dětská postel s úložným prostorem Max
Na objednávku 2-3 týdny
od 4 503 Kč
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Dětská postel se zábranou Neo
Na objednávku 2-3 týdny
od 6 869 Kč
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Dětská postel s úložným prostorem Pinokio
Skladem
(1 ks)
od 7 326 Kč
Doprava zdarma
Dětská postel s úložným prostorem Natalia
Na objednávku 2-3 týdny
od 5 053 Kč
Doprava zdarma
Dětská postel s matrací a úložným prostorem Amore - bílá/růžová
Na objednávku 1-2 týdny
6 380 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář




