Rohová sedačka do L Lea - Černá 135
Kód: 50394Související produkty
Detailní popis produktu
Rohová sedací souprava do L Lea - Černá 135
Sedací souprava Lea je skvělou volbou pro ty, kteří hledají moderní a stylové řešení do obývacího pokoje. Její univerzální design s čalouněnými zády umožňuje snadné umístění kdekoliv místnosti.
Stranu rohu sedačky zvolíte při montáži.
Souprava nabízí rozkládací funkci s plochou 211x130 cm a disponuje úložným prostorem vhodným pro lůžkoviny.
Sedák s vlnitými pružinami typu B a studenou pěnou T3150HR zajišťuje ideální pohodlí.
Polštáře na opěrkách s potahy na zip usnadňují jejich údržbu.
Parametry
- Celková délka podél zdi - 263 cm
- Celková hloubka do prostoru - 160 cm
- Celková výška s polštáři - 78 cm
- Výška bez polštářů - 70 cm
- Hloubka sedáku - 50 cm
- Výška sedu - 40 cm
- Výška nožiček - 2,5 cm


Potahová látka Poso 135
Látka Poso se vyznačuje barevnou stálostí na světle. Odolná látka je podobná manšestru, díky tomu tkanina vyniká zajímavým efektem. Potahová látka je jemná a příjemná na dotek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sedací soupravy do L |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Celková délka podél zdi: | 263 cm |
| Barva čalounění: | Černá |
| Provedení: | do L |
| Rozkládací: | Ano |
| Úložný prostor: | Ano |
| Celková hloubka do prostoru: | 168 cm |
| Celková výška s polštáři: | 78 cm |
| Výška bez polštářů: | 70 cm |
| Výška sedu: | 40 cm |
| Hloubka sedáku: | 50 cm |
Doprava zdarma
Rozkládací sedací souprava do L - Hadson - Lukso 22
Na objednávku 2-3 týdny
16 278 Kč
Doprava zdarma
Rozkládací sedací souprava do L - Campo - Toscany 33
Na objednávku 2-3 týdny
31 643 Kč
Doprava zdarma
Rozkládací sedací souprava do L - Foble - Velvetmat 100
Na objednávku 3-4 týdny
35 388 Kč
Doprava zdarma
Rozkládací sedací souprava do L - Hadson - Sola 18
Na objednávku 1-2 týdny
16 278 Kč
Doprava zdarma
Rozkládací sedací souprava do L - Foble - Loco 45
Na objednávku 3-4 týdny
35 388 Kč
Doprava zdarma
Rozkládací sedací souprava do L - Gomsi - Raquel 18
Na objednávku 5-7 týdnů
29 338 Kč
Doprava zdarma
Rozkládací sedací souprava do L - Gomsi - Manhattan 45
Na objednávku 2-3 týdny
29 338 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.






