Rohová sedačka do L Lea - Šedá 22
Kód: 50391Související produkty
Detailní popis produktu
Rohová sedací souprava do L Lea - Šedá 22
Sedací souprava Lea je perfektní pro moderní obývací prostory díky svému elegantnímu a všestrannému designu. Díky čalouněným zádům ji lze snadno umístit kamkoliv v místnosti.
Stranu rohu sedačky zvolíte při montáži.
Souprava je vybavena rozkládací funkcí s plochou 211x130 cm a praktickým úložným prostorem pro lůžkoviny pro větší pohodlí.
Sedák je vyrobený s vlnitými pružinami typu B a kvalitní studenou pěnou T3150HR pro zajištění maximálního komfortu.
Opěrky tvoří polštáře s potahy na zip, které zjednodušují údržbu.
Parametry
- Celková délka podél zdi - 263 cm
- Celková hloubka do prostoru - 160 cm
- Celková výška s polštáři - 78 cm
- Výška bez polštářů - 70 cm
- Hloubka sedáku - 50 cm
- Výška sedu - 40 cm
- Výška nožiček - 2,5 cm


Potahová látka Poso 22
Látka Poso se vyznačuje barevnou stálostí na světle. Odolná látka je podobná manšestru, díky tomu tkanina vyniká zajímavým efektem. Potahová látka je jemná a příjemná na dotek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sedací soupravy do L |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Celková délka podél zdi: | 263 cm |
| Barva čalounění: | Šedá |
| Provedení: | do L |
| Rozkládací: | Ano |
| Úložný prostor: | Ano |
| Celková hloubka do prostoru: | 168 cm |
| Celková výška s polštáři: | 78 cm |
| Výška bez polštářů: | 70 cm |
| Výška sedu: | 40 cm |
| Hloubka sedáku: | 50 cm |
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Rozkládací sedací souprava do L Otto - šedý manšestr
Na objednávku 3-4 týdny
14 239 Kč
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Rozkládací sedací souprava do L Verona - šedá
Na objednávku 2-3 týdny
12 872 Kč
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Rohová rozkládací sedací souprava Boston s úložným prostorem - vínová
Na objednávku 3-4 týdny
35 263 Kč
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Rozkládací sedací souprava do L Enzo - Berlin 01/Madryt 9100
Na objednávku 3-4 týdny
11 987 Kč
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Rozkládací sedací souprava do L Rubi - tmavě šedá
Na objednávku 3-4 týdny
12 621 Kč
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Rohová rozkládací sedací souprava Boston s úložným prostorem - béžová
Na objednávku 3-4 týdny
35 263 Kč
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Rozkládací sedací souprava do L - Lardos - Kronos 15
Na objednávku 2-3 týdny
19 181 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.






