Rohová sedačka do L Lea - Zelená 14
Kód: 50379Související produkty
Detailní popis produktu
Rohová sedací souprava do L Lea - Zelená 14
Sedací souprava Lea je dokonalou volbou pro moderní obývací pokoje, díky svému všestrannému designu a čalouněným zádům ji můžete umístit kamkoliv v místnosti.
Stranu rohu sedačky zvolíte při montáži.
Nabízí rozkládací funkci s plochou 211x130 cm a praktický úložný prostor pro lůžkoviny.
Sedák je vybaven vlnitými pružinami typu B a kvalitní studenou pěnou T3150HR pro maximální pohodlí.
Opěrky tvoří volně ložené polštáře s potahy na zip, které usnadňují údržbu.
Parametry
- Celková délka podél zdi - 263 cm
- Celková hloubka do prostoru - 160 cm
- Celková výška s polštáři - 78 cm
- Výška bez polštářů - 70 cm
- Hloubka sedáku - 50 cm
- Výška sedu - 40 cm
- Výška nožiček - 2,5 cm


Potahová látka Poso 14
Látka Poso se vyznačuje barevnou stálostí na světle. Odolná látka je podobná manšestru, díky tomu tkanina vyniká zajímavým efektem. Potahová látka je jemná a příjemná na dotek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sedací soupravy do L |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Celková délka podél zdi: | 263 cm |
| Barva čalounění: | Zelená |
| Provedení: | do L |
| Rozkládací: | Ano |
| Úložný prostor: | Ano |
| Celková hloubka do prostoru: | 168 cm |
| Celková výška s polštáři: | 78 cm |
| Výška bez polštářů: | 70 cm |
| Výška sedu: | 40 cm |
| Hloubka sedáku: | 50 cm |
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Rozkládací sedací souprava do L - Holly - modrá
Na objednávku 3-4 týdny
23 967 Kč
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Rohová sedací souprava do L Fino - Neve 03
Na objednávku 3-4 týdny
13 089 Kč
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Sedací souprava do L Luga Hills - Černá
Na objednávku 2-3 týdny
18 979 Kč
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Rozkládací sedací souprava do L - Lavana XL - hnědá
Na objednávku 3-4 týdny
12 021 Kč
Doprava zdarma
Rozkládací sedací souprava do L - Milan - šedá
Na objednávku 3-4 týdny
25 028 Kč
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Rozkládací sedací souprava do L Rubi - tmavě zelená
Na objednávku 3-4 týdny
12 021 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář






