Rozkládací sedací souprava do L Nessa - žlutá
Kód: NES92Související produkty
Detailní popis produktu
Rohová sedací souprava do L
Prostorný úložný prostor umožňuje ukládání dek, polštářů či jiných předmětů, což usnadňuje udržování pořádku v obývacím pokoji. Navíc je vybavena praktickou funkcí spaní, díky které ji snadno proměníte na pohodlné lůžko vhodné pro příležitostné přespání.
Sedák je vyroben z kvalitní kombinace pěn T28/42, která zajišťuje vysoký komfort při sezení i spaní. Stejný materiál použitý v opěradlech navíc přispívá k dlouhé životnosti a pohodlnému používání.
Díky univerzálnímu designu si při montáži můžete snadno vybrat, zda bude roh orientován vlevo či vpravo, což umožňuje přizpůsobení různým typům interiérů.
Čalouněná zadní část zároveň nabízí možnost umístění soupravy nejen ke stěně ale i volně do prostoru, čímž dodá vašemu domovu moderní a elegantní vzhled.
Parametry
- Celková délka podél zdi - 218 cm
- Celková hloubka do prostoru - 152 cm
- Celková výška - 88 cm
- Hloubka sedáku - 55 cm
- Výška sedu - 40 cm
- Spací plocha - 104x206 cm


Potahová látka Monolith 48
Tkanina Monolith je pevná a trvanlivá a zároveň měkká a velmi příjemná na dotek. Látka je potažena speciální ochrannou vrstvou, která tvoří hydrofobní povlak, který chrání před rychlým prosakováním kapalin. To zabraňuje okamžité absorpci vody tkaninou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sedací soupravy do L |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Celková délka podél zdi: | 218 cm |
| Barva čalounění: | Oranžová, Žlutá |
| Provedení: | do L |
| Rozkládací: | Ano |
| Úložný prostor: | Ano |
| Celková hloubka do prostoru: | 152 cm |
| Celková výška: | 88 cm |
| Výška sedu: | 40 cm |
| Spací plocha: | 140x206 cm |
| Celková nosnost: | do 330 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




