Rohová sedačka do L Lea - Krémová 100
Kód: 50364Související produkty
Detailní popis produktu
Rohová sedací souprava do L Lea - Krémová 100
Sedací souprava Lea představuje ideální volbu pro moderní obývací prostory, díky svému univerzálnímu designu a čalouněným zádům ji lze snadno umístit kamkoliv v místnosti.
Stranu rohu sedačky zvolíte při montáži.
Nabízí funkci rozkladu s plochou o rozměrech 211x130 cm a disponuje praktickým úložným prostorem na lůžkoviny.
Sedák s vlnitými pružinami typu B a vysoce kvalitní studenou pěnou T3150HR zajišťuje optimální pohodlí.
Opěrky jsou tvořeny volně loženými polštáři s potahy na zip, což usnadňuje jejich údržbu.
Parametry
- Celková délka podél zdi - 263 cm
- Celková hloubka do prostoru - 160 cm
- Celková výška s polštáři - 78 cm
- Výška bez polštářů - 70 cm
- Hloubka sedáku - 50 cm
- Výška sedu - 40 cm
- Výška nožiček - 2,5 cm


Potahová látka Poso 100
Látka Poso se vyznačuje barevnou stálostí na světle. Odolná látka je podobná manšestru, díky tomu tkanina vyniká zajímavým efektem. Potahová látka je jemná a příjemná na dotek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sedací soupravy do L |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Celková délka podél zdi: | 263 cm |
| Barva čalounění: | Béžová |
| Provedení: | do L |
| Rozkládací: | Ano |
| Úložný prostor: | Ano |
| Celková hloubka do prostoru: | 168 cm |
| Celková výška s polštáři: | 78 cm |
| Výška bez polštářů: | 70 cm |
| Výška sedu: | 40 cm |
| Hloubka sedáku: | 50 cm |
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Rozkládací sedací souprava do L - Milan - hnědá
Na objednávku 3-4 týdny
25 028 Kč
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Rozkládací sedací souprava do L - Alpine - černá
Na objednávku 3-4 týdny
19 373 Kč
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Rozkládací sedací souprava do L Pedro - šedá
Na objednávku 3-4 týdny
11 759 Kč
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Rozkládací sedací souprava do L - Lavana mini - béžová
Na objednávku 3-4 týdny
11 584 Kč
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Rozkládací sedací souprava do L Verona - hořčicová
Na objednávku 2-3 týdny
12 872 Kč
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Rozkládací sedací souprava do L - Lavana - tmavě modrá
Na objednávku 3-4 týdny
11 584 Kč
Doprava zdarma
VAŠE EXTRA SLEVA ?*G_EXTRACZ:3:CZK:P:t,G_EXTRASK:3:EUR:P:f!D144,24!S3:0
Sedací souprava do L Luga Hills - Šedá
Na objednávku 2-3 týdny
18 979 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář






